Terminliste OBOS-ligaen 2017

Moderator: Larsen

Brukeravatar
J I P
Innlegg: 8263
Registrert: man feb 23, 2004 8:32 am
Sted: Oslo
Kontakt:

Terminliste OBOS-ligaen 2017

Legg innav J I P » tir des 20, 2016 8:36 am

Runde 1 Tirsdag 4. April Bodø/Glimt - Kongsvinger kl 19 (Eurosport Norge)
Runde 2, Palmesøndag 9. april Åsane - Bodø/Glimt kl 17 (Eurosport Player)
Runde 3, Mandag 17. april 2. påskedag Bodø/Glimt - Elverum kl 18 (Eurosport Player)
Runde 4, Søndag 23. april Fredrikstad FK - Bodø/Glimt kl 15 (Eurosport Norge

Runde 5, Tirsdag 2. Mai Bodø/Glimt - IK Start kl 19 (Eurosport Norge)
Runde 6, Søndag 7. mai TUIL Tromsdalen - Bodø/Glimt kl 18 (Eurosport Player)
Runde 7, Lørdag 13. mai SandnesUlf - Bodø/Glimt kl 18 (Eurosport Player)
Runde 8, Tirsdag 16. mai Bodø/Glimt - Ull/Kisa kl 18 (Eurosport Player)
Runde 9, Søndag 21. mai Florø SK - Bodø-Glimt kl 18 (Eurosport Player)
Runde 10, Søndag 28. mai Bodø-Glimt - Mjøndalen kl 18 (Eurosport Player)

Runde 11, Søndag 4. juni Ranheim - Bodø-Glimt kl 18 (Eurosport Player)
Runde 12, Søndag 11.juni Bodø-Glimt - FK Jerv kl 15.30 (Eurosport Norge)
Runde 13, Lørdag 17.juni Arendal Fotball - Bodø-Glimt kl 1500 ESN
Runde 14, Søndag 25. juni Bodø-Glimt - Strømmen kl 18 ES Player

Runde 15, Søndag 2. juli Levanger - Bodø-Glimt kl 18 ES Player
Runde 16, 23. juli Bodø-Glimt - Ranheim
Runde 17, 30. juli Mjøndalen - Bodø-Glimt

Runde 18, 6. august Bodø-Glimt - Arendal Fotball
Runde 19, 13. aug Elverum - Bodø-Glimt
Runde 20, 16.aug Bodø-Glimt - Fredrikstad FK
Runde 21, 20.aug Kongsvinger - Bodø-Glimt

Runde 22, 3.sep Bodø-Glimt - SandnesUlf
Runde 23, 10.sep IK Start - Bodø-Glimt
Runde 24, 17.sep Bodø-Glimt - TUIL Tromsdalen
Runde 25, 24.sep Ull-Kisa - Bodø-Glimt

Runde 26, 01.okt Bodø-Glimt - Florø SK
Runde 27, 15.okt Bodø-Glimt - Levanger
Runde 28, 22.okt FK Jerv - Bodø-Glimt
Runde 29, 29.okt Bodø-Glimt - Åsane

Runde 30, 05.nov Strømmen - Bodø-Glimt

Komplett terminliste
Runde 1, 2. april

IK Start - Fredrikstad FK Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Florø SK - FK Jerv Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Mjøndalen - Arendal Fotball Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim - Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
SandnesUlf - Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa - Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)

Tirsdag 4. April Bodø/Glimt - Kongsvinger Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)


Runde 2, Palmesøndag 9. april
Kongsvinger - IK Start Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Fotball - Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum - TUIL Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
FK Jerv - Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger - SandnesUlf Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen - Florø SK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane - Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad FK - Mjøndalen Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)


Runde 3, 17. april
SandnesUlf - Fredrikstad FK Mandag kl 15 (Eurosport Norge)
2. påskedag Bodø/Glimt - Elverum Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Florø SK - Levanger Mandag kl 18 (Eurosport Player)
IK Start - Åsane Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim - Arendal Fotball Mandag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - Kongsvinger Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa - Strømmen Mandag kl 18 (Eurosport Player)
Mjøndalen - FK Jerv Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)


Runde 4, Søndag 23. april
Kongsvinger - Ranheim Lørdag kl 15 (Eurosport Norge)
Fredrikstad FK - Bodø/Glimt Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Fotball - Florø SK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum - Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
FK Jerv - Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger - Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - IK Start Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane - SandnesUlf Søndag kl 18 (Eurosport Player)


Runde 5, 30. april
Mjøndalen - Kongsvinger Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
FK Jerv - Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø SK - Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim - Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
SandnesUlf - TUIL Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen - Arendal Fotball Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa - Fredrikstad FK Søndag kl 18 (Eurosport Player)

Tirsdag 2. Mai Bodø/Glimt - IK Start Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)


Runde 6, 7. mai
Arendal Fotball - FK Jerv Lørdag kl 15 (Eurosport Norge)
Elverum - Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad FK - Florø SK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
IK Start - Ull/Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger - Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - Bodø/Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane - Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger - SandnesUlf Tirsdag kl 19 (Eurosport Norge)


Runde 7, 13. mai
Arendal Fotball - Levanger Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
FK Jerv - Kongsvinger Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Florø SK - IK Start Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Mjøndalen - Elverum Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim - Fredrikstad FK Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
SandnesUlf - Bodø/Glimt Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen - TUIL Tromsdalen Lørdag kl 18 (Eurosport Player)
Ull/Kisa - Åsane Lørdag kl 18 (Eurosport Player)


Runde 8, 16. mai
Bodø/Glimt - Ull/Kisa Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum - Strømmen Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad FK - FK Jerv Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
IK Start - SandnesUlf Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger - Arendal Fotball Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger - Ranheim Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - Mjøndalen Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane - Florø SK Tirsdag kl 18 (Eurosport Player)


Runde 9, 21. mai
Mjøndalen - SandnesUlf Fredag kl 19 (Eurosport Norge)
Strømmen - Kongsvinger Søndag kl 15 (Eurosport Norge)
Arendal Fotball - Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
FK Jerv - Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø SK - Bodø-Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger - Fredrikstad FK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim - IK Start Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull-Kisa - TUIL Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)


Runde 10, 28. mai
IK Start - FK Jerv Lørdag kl 15 (Eurosport Norge)
Bodø-Glimt - Mjøndalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Elverum - Levanger Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad FK - Arendal Fotball Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Kongsvinger - Florø SK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
SandnesUlf - Ull-Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane - Strømmen Søndag kl 18 (Eurosport Player)


Runde 11, 4. juni
Mjøndalen - IK Start Søndag kl 1500 (Eurosport Norge)
Arendal Fotball - TUIL Tromsdalen Søndag kl 18 (Eurosport Player)
FK Jerv - Elverum Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Florø SK - SandnesUlf Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Levanger - Åsane Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ranheim - Bodø-Glimt Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Strømmen - Fredrikstad FK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Ull-Kisa - Kongsvinger Søndag kl 18 (Eurosport Player)


Runde 12, 11.juni
Kongsvinger - Levanger Lørdag kl 1530 (Eurosport Norge)
IK Start - Strømmen Lørdag kl 1800 (Eurosport Norge)
Bodø-Glimt - FK Jerv Søndag kl 15.30 (Eurosport Norge)
Mjøndalen - Ull-Kisa Søndag kl 18 (Eurosport Player)
SandnesUlf - Ranheim Søndag kl 18 (Eurosport Player)
TUIL Tromsdalen - Florø SK Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Åsane - Arendal Fotball Søndag kl 18 (Eurosport Player)
Fredrikstad FK - Elverum Søndag kl 1800 (Eurosport Norge)


Runde 13, 18.juni
Arendal Fotball - Bodø-Glimt Lørdag kl 1500 ESN


Elverum - Åsane Søndag kl 18 ES Player
FK Jerv - TUIL Tromsdalen Søndag kl 18 ES Player
Florø SK - Ull-Kisa Søndag kl 18 ES Player
Levanger - IK Start Søndag kl 18 ES Player
Ranheim - Mjøndalen Søndag kl 18 ES Player
Strømmen - SandnesUlf Søndag kl 18 ES Player
Fredrikstad FK - Kongsvinger Tirsdag kl 1900 ESN


Runde 14, 25. juni
Mjøndalen - Florø SK Søndag kl 15 ESN
Bodø-Glimt - Strømmen Søndag kl 18 ES Player
Kongsvinger - Elverum Søndag kl 18 ES Player
SandnesUlf - FK Jerv Søndag kl 18 ES Player
TUIL Tromsdalen - Levanger Søndag kl 18 ES Player
Ull-Kisa - Ranheim Søndag kl 18 ES Player
Åsane - Fredrikstad FK Søndag kl 18 ES Player
IK Start - Arendal Fotball Tirsdag kl 19 ESN


Runde 15, 2. juli
Strømmen - Mjøndalen Søndag kl 1500 ESN
Elverum - IK Start Søndag kl 18 ES Player
FK Jerv - Ull-Kisa Søndag kl 18 ES Player
Fredrikstad FK - TUIL Tromsdalen Søndag kl 18 ES Player
Kongsvinger - Åsane Søndag kl 18 ES Player
Levanger - Bodø-Glimt Søndag kl 18 ES Player
Ranheim - Florø SK Søndag kl 18 ES Player
Arendal Fotball - SandnesUlf Tirsdag kl 1900 ESN


Runde 16, 23. juli
Bodø-Glimt - Ranheim
Florø SK - Fredrikstad FK
IK Start - Kongsvinger
SandnesUlf - Mjøndalen
Strømmen - FK Jerv
TUIL Tromsdalen - Arendal Fotball
Ull-Kisa - Elverum
Åsane - Levanger


Runde 17, 30. juli
Arendal Fotball - Åsane
Elverum - Florø SK
Fredrikstad FK - Strømmen
Kongsvinger - Ull-Kisa
Levanger - FK Jerv
Mjøndalen - Bodø-Glimt
Ranheim - TUIL Tromsdalen
SandnesUlf - IK Start


Runde 18, 6. august
Bodø-Glimt - Arendal Fotball
FK Jerv - Fredrikstad FK
Florø SK - Kongsvinger
IK Start - Mjøndalen
Strømmen - Levanger
TUIL Tromsdalen - Elverum
Ull-Kisa - SandnesUlf
Åsane - Ranheim


Runde 19, 13. aug
Arendal Fotball - Strømmen
Elverum - Bodø-Glimt
Fredrikstad FK - Levanger
IK Start - Florø SK
Kongsvinger - FK Jerv
Mjøndalen - TUIL Tromsdalen
Ranheim - Ull-Kisa
SandnesUlf - Åsane


Runde 20, 16.aug
Bodø-Glimt - Fredrikstad FK
FK Jerv - Arendal Fotball
Florø SK - Mjøndalen
Levanger - Elverum
Strømmen - Ranheim
TUIL Tromsdalen - SandnesUlf
Ull-Kisa - IK Start
Åsane - Kongsvinger


Runde 21, 20.aug
Arendal Fotball - Fredrikstad FK
Elverum - FK Jerv
IK Start - TUIL Tromsdalen
Kongsvinger - Bodø-Glimt
Mjøndalen - Strømmen
Ranheim - Levanger
SandnesUlf - Florø SK
Åsane - Ull-Kisa


Runde 22, 3.sep
Bodø-Glimt - SandnesUlf
FK Jerv - IK Start
Florø SK - TUIL Tromsdalen
Fredrikstad FK - Åsane
Levanger - Arendal Fotball
Ranheim - Kongsvinger
Strømmen - Elverum
Ull-Kisa - Mjøndalen


Runde 23, 10.sep
Elverum - Fredrikstad FK
Florø SK - Arendal Fotball
IK Start - Bodø-Glimt
Kongsvinger - Strømmen
Mjøndalen - Ranheim
SandnesUlf - Levanger
TUIL Tromsdalen - Ull-Kisa
Åsane - FK Jerv


Runde 24, 17.sep
Arendal Fotball - Mjøndalen
Bodø-Glimt - TUIL Tromsdalen
FK Jerv - SandnesUlf
Fredrikstad FK - IK Start
Levanger - Kongsvinger
Ranheim - Elverum
Strømmen - Åsane
Ull-Kisa - Florø SK


Runde 25, 24.sep
Elverum - Arendal Fotball
Florø SK - Ranheim
IK Start - Levanger
Kongsvinger - Fredrikstad FK
Mjøndalen - Åsane
SandnesUlf - Strømmen
TUIL Tromsdalen - FK Jerv
Ull-Kisa - Bodø-Glimt


Runde 26, 01.okt
Arendal Fotball - Kongsvinger
Bodø-Glimt - Florø SK
FK Jerv - Mjøndalen
Fredrikstad FK - Ull-Kisa
Levanger - TUIL Tromsdalen
Ranheim - SandnesUlf
Strømmen - IK Start
Åsane - Elverum

Runde 27, 15.okt
Bodø-Glimt - Levanger
Elverum - Kongsvinger
Florø SK - Åsane
IK Start - Ranheim
Mjøndalen - Fredrikstad FK
SandnesUlf - Arendal Fotball
TUIL Tromsdalen - Strømmen
Ull-Kisa - FK Jerv


Runde 28, 22.okt
Arendal Fotball - IK Start
Elverum - SandnesUlf
FK Jerv - Bodø-Glimt
Fredrikstad FK - Ranheim
Kongsvinger - Mjøndalen
Levanger - Florø SK
Strømmen - Ull-Kisa
Åsane - TUIL Tromsdalen

Runde 29, 29.okt
Bodø-Glimt - Åsane
Florø SK - Strømmen
IK Start - Elverum
Mjøndalen - Levanger
Ranheim - FK Jerv
SandnesUlf - Kongsvinger
TUIL Tromsdalen - Fredrikstad FK
Ull-Kisa - Arendal Fotball

Runde 30, 05.nov
Arendal Fotball - Ranheim
Elverum - Mjøndalen
FK Jerv - Florø SK
Fredrikstad FK - SandnesUlf
Kongsvinger - TUIL Tromsdalen
Levanger - Ull-Kisa
Strømmen - Bodø-Glimt
Åsane - IK Start
Sist redigert av J I P den tor jan 19, 2017 4:09 pm, redigert 1 gang totalt.
*******************
Opp Opp Opp - VI SKAL RETT OPP!

******************
Brukeravatar
MhepA
Moderator
Moderator
Innlegg: 8405
Registrert: tor sep 15, 2005 6:15 pm

Re: Terminliste OBOS-ligaen 2017

Legg innav MhepA » søn des 25, 2016 12:44 pm

Som forventet sender de Glimt til Sørlandet på høsten etter at jeg har flytta. Reis! Dette gidder jeg ikke.
En gang Glimt, alltid GLIMT!
Brukeravatar
J I P
Innlegg: 8263
Registrert: man feb 23, 2004 8:32 am
Sted: Oslo
Kontakt:

Re: Terminliste OBOS-ligaen 2017

Legg innav J I P » tor jan 19, 2017 4:09 pm

FK Bodø/Glimts offisielle Twitter-profil. Cupmester i 75' og 93'.
Satser beinhardt på lokale, egenutviklede spillere. FK Bodø/Glimt (@Glimt) | Twitter #Glimt

Kampen mot @AsaneFotball 09.04 er flyttet en time frem pga. solnedgang. Da vet du at du er i OBOS-ligaen. 17:00 er nytt kamptidspunkt #glimt
*******************
Opp Opp Opp - VI SKAL RETT OPP!

******************

Hvem er online

Brukere i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 4 gjester