2020 - Norsk Tipping ligaen - Avdeling 6

Forum for Ungdomsavdelingen til B/G.
Svar
Brukeravatar
J I P
Innlegg: 10391
Registrert: man feb 23, 2004 8:32 am
Sted: Oslo
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Kontakt:

2020 - Norsk Tipping ligaen - Avdeling 6

Legg inn av J I P » man des 09, 2019 10:52 am

Her er avdelingene i Postnord-ligaen og Norsk Tipping-ligaen.

Avdeling 6

Mjølner
Melbo

Bodø/Glimt 2
Junkeren

Finnsnes
Skjervøy
Tromsø 2
Skånland

Rana FK

Stabæk 2
Nordstrand
Skeid 2
Lokomotiv Oslo
Ullern
*******************
Kjemp, Kjemp, Kjemp for poeng
Kjemp, kjemp, kjemp for poeng
Kjemp, kjemp, kjemp for poeng
Medaljen, ja den tar vi med hjem

******************

Brukeravatar
J I P
Innlegg: 10391
Registrert: man feb 23, 2004 8:32 am
Sted: Oslo
Has thanked: 27 times
Been thanked: 36 times
Kontakt:

Re: 2020 - Norsk Tipping ligaen - Avdeling 6

Legg inn av J I P » lør jan 25, 2020 12:06 pm

Glimt har lagt ut hele terminlisten på Glimt.no

Runde 1: Bodø/Glimt 2 - Lokomotiv Oslo (mandag 13. april kl. 14:00)
Runde 2: Skjervøy - Bodø/Glimt 2 (søndag 19. april kl. 15:00)
Runde 3: Bodø/Glimt 2 - Skånland (lørdag 25. april kl. 16:00)

Runde 4: Tromsø 2 - Bodø/Glimt 2 (søndag 3. mai kl. 16:00)
Runde 5: Bodø/Glimt 2 - Finnsnes (søndag 10. mai kl. 14:00)
Runde 6: Rana - Bodø/Glimt 2 (lørdag 16. mai kl. 15:00)
Runde 7: Bodø/Glimt 2 - Stabæk 2 (mandag 25. mai kl. 16:00)

Runde 8: Bodø/Glimt 2 - Skeid 2 (mandag 1. juni kl. 17:00)
Runde 9: Junkeren - Bodø/Glimt 2 (søndag 7. juni kl. 14:00)
Runde 10: Bodø/Glimt 2 - Nordstrand (lørdag 13. juni kl. 14:00)
Runde 11: Ullern - Bodø/Glimt 2 (søndag 21. juni kl. 17:30)
Runde 12: Bodø/Glimt 2 - Mjølner (lørdag 27. juni kl. 15:00)

Runde 13: Melbo - Bodø/Glimt 2 (søndag 26. juli kl. 15:00)
Runde 14: Bodø/Glimt 2 - Ullern (lørdag 1. august kl. 16:00)
Runde 15: Stabæk 2 - Bodø/Glimt 2 (mandag 10. august kl. 15:00)
Runde 16: Bodø/Glimt 2 - Melbo (søndag 16. august kl. 18:30)
Runde 17: Nordstrand - Bodø/Glimt 2 (søndag 23. august kl. 17:00)
Runde 18: Bodø/Glimt 2 - Junkeren (søndag 30. august kl. 13:00)

Runde 19: Skånland - Bodø/Glimt 2 (lørdag 5. september kl 16:00)
Runde 20: Bodø/Glimt 2 - Tromsø 2 (søndag 13. september kl. 15:00)
Runde 21: Mjølner - Bodø/Glimt 2 (søndag 20. september kl. 17:00)
Runde 22: Skeid 2 - Bodø/Glimt 2 (mandag 28. september kl. 16:00)

Runde 23: Bodø/Glimt 2 - Rana (søndag 4. oktober kl. 14:00)
Runde 24: Lokomotiv Bodø - Bodø/Glimt 2 (søndag 11. oktober kl. 13:00)
Runde 25: Bodø/Glimt 2 - Skjervøy (lørdag 17. oktober kl. 13:00)
Runde 26: Finnsnes - Bodø/Glimt 2 (lørdag 24. oktober kl. 13:00)
*******************
Kjemp, Kjemp, Kjemp for poeng
Kjemp, kjemp, kjemp for poeng
Kjemp, kjemp, kjemp for poeng
Medaljen, ja den tar vi med hjem

******************

Svar